Vera Wang EmbraceEau de Toalette Spray French Levanduľa a tuberkóza

Popis

Najnovšia vôňa v kolekcii Vera Wang Embrace Collection, French Lavender & Tuberose, čerpá inšpiráciu z intimity a oslavuje chvíle v čase, keď sa majú chrániť a prijať. Rovnako ako zvyšok kolekcie, aj táto vôňa prebúdza romantiku inšpirovanú dedičstvom Vera Wang.

Embrace French Lavender & Tuberose je snová orientálna ovocná vôňa. Vzrušujúci výbuch šumivých mandarínskych zmesí s očarujúcimi tónmi tuberkózy, francúzskeho levanduľa a neodolateľného tepla kakaových bôbov a vanilky.

Vyrobené v Spojených štátoch

© COTY Inc

Varovanie

Vyvarujte sa postriekaniu očí. Obsah pod tlakom. Nádobu neprepichujte ani nespaľujte. Neskladujte pri teplote nad 120 ° F / 50 ° C. Neuchovávajte v horúcej vode alebo blízko radiátorov, sporákov alebo iných zdrojov tepla. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte iba podľa pokynov. Úmyselné zneužitie úmyselným sústredením a vdýchnutím obsahu môže byť škodlivé alebo smrteľné. Horľavý do sucha. Nepoužívajte v blízkosti ohňa, ohňa alebo tepla. Neaplikovať na poškodenú alebo podráždenú pokožku. Ak sa objaví vyrážka, prestaňte používať. Nie na intímnu hygienu.